Mydła potasowe

 

Wprowadzona przez naszą firmę na rynek pierwsza z linii mydeł potasowych to powrót do tradycji i natury. Mydła potasowe były w dawnych czasach podstawowym środkiem myjącym i piorącym.

Między innymi to dzięki nim nasze prababcie i pradziadkowie nie znali pojęcia alergii. Świadomość długofalowych skutków ubocznych jakie niesie ze sobą używanie do codziennej higieny wyrobów syntetycznych jest wśród społeczeństwa coraz większa, jednak znalezienie dla nich alternatywy było niezwykle trudne i wiązało się z wysokimi kosztami.


Po wielu miesiącach prób laboratoryjnych udało nam się stworzyć szare maziste mydło, jakiego niegdyś używały nasze babcie w nowej formule, która spełni wszystkie oczekiwania przyzwyczajonych do luksusu i wygody konsumentów XXI wieku. Nasze mydła wytwarzane są w oparciu o surowce pochodzenia roślinnego, a szeroka gama ekstraktów, olejków eterycznych i bezalergenowych zapachów sprawi, że każdy znajdzie wśród nich to jedno dla siebie.


W chwili obecnej do sprzedaży trafiła pierwsza linia mydeł potasowych.. Dziesięć rodzai mydeł które ją tworzy kwalifikujemy jako produkty klasy premium ze względu na trzykrotnie wyższą zawartość składników czynnych w porównaniu do analogicznych wyrobów dostępnych na rynku  Oferta produkowanych przez nas mydeł potasowych sukcesywnie będzie zwiększana. W ostatniej fazie prób znajduje się w tej chwili linia mydeł ziołowych, którą będziemy mogli zaproponować w najbliższych miesiącach.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY SERII ...