Asortyment

Tylko naturalne składniki

Mydła produkujemy według starych tradycyjnych receptur. Ich piękny, intensywny zapach wynika z zastosowania jedynie naturalnych olejków eterycznych. Nie zawierają konserwantów, chemicznych utwardzaczy, wybielaczy, środków pieniących. Wszystkie mydła zostały przebadane dermatologicznie.

Kolekcja ekskluzywna

Kolekcja mydeł tradycyjnych, sodowych z luksusowymi ekstraktami i dodatkami. Baza mydlana dla wszystkich produktów powstała tylko i wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego.

Kolekcja miodowa

Kolekcja mydeł tradycyjnych, sodowych z ekstraktami i wyciągami z produktów pszczelarskich. Baza mydlana dla wszystkich produktów powstała tylko i wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego.

Kolekcja ziołowa

Kolekcja mydeł tradycyjnych, sodowych z ekstraktami i wyciągami z ziół leczniczych. Baza mydlana dla wszystkich produktów powstała tylko i wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego.

Mydła potasowe

Wprowadzona przez naszą firmę na rynek pierwsza z linii mydeł potasowych to powrót do tradycji i natury. Mydła potasowe były w dawnych czasach podstawowym środkiem myjącym i piorącym.

Mydła glicerynowe

Mydła glicerynowe cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród grupy konsumentów poszukujących naturalnej alternatywy dla syntetycznych środków higieny, stąd nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszej firmy.