O Nas

Nasza firma

Jako oddzielny, niezależny podmiot firma Vespera funkcjonuje od wielu lat, nasze doświadczenie związane z produkcją mydeł i kosmetyków to kilkanaście lat praktyki obejmującej zarówno sam technologiczny proces ich wytwarzania jak i opracowywanie nowych receptur. Nasze doświadczenie zostało dostrzeżone i docenione przez stale powiększającą się grupę klientów, dla których produkujemy szeroką gamę produktów sygnowanych ich markami. Są one sprzedawane w sieciach drogerii na terenie Polski, a od niedawna również we Francji, Włoszech i Rosji. Do końca roku trafią one także na rynek niemiecki i chiński.

Jednocześnie we współpracy z akademickimi ośrodkami naukowymi opracowaliśmy receptury i technologię produkcji całych serii kosmetyków starając się by z ich składu wyeliminować, bądź ograniczyć do minimum zawartość substancji wytworzonych syntetycznie. Produkty te firmujemy własną marką i pod nią sukcesywnie wprowadzamy je na rynek.

Produkcja pod marką prywatną to w chwili obecnej podstawowy obszar działalności firmy. W zależności od życzenia klienta obejmuje ona proces nie tylko od opracowania receptury, po wykonanie produktu ale również dopełnienie wszelkich formalności z dopuszczeniem do obrotu handlowego na terenie UE. Jako jedni z nielicznych na rynku podejmujemy się wykonywania krótkich, pilotażowych serii produktów, nawet w przypadku tradycyjnych mydeł w kostkach.

Opracowywanie receptury, wdrażanie do produkcji kosmetyku to proces długotrwały i wymagający pełnego zaangażowania, pasji. Konieczne przy tym jest dokładne zrozumienie intencji zlecającego tak by końcowy efekt był w pełni zgodny z jego oczekiwaniami. Do tej pory nie zawiedliśmy nikogo i wszystkie wyprodukowane przez nas kosmetyki pozytywnie przeszły najtrudniejszą z weryfikacji – ocenę końcowego odbiorcy. One się po prostu sprzedają.

Dlaczego my?

01.

Jesteśmy firmą z ogromnym potencjałem rozwojowym a udowadnia to stale zwiększająca się sprzedaż i co niezwykle istotne, bardzo duże zainteresowanie kooperacją kontrahentów zagranicznych. Już w tej chwili większa część naszej produkcji trafia na eksport i ta tendencja będzie się pogłębiać. Zapraszamy do współpracy firmy polskie, potencjalnych dystrybutorów produktów firmowanych naszą marką. W strategii rozwoju firmy od drugiej połowy 2017 roku zakładamy rozpoczęcie stale poszerzających swój zakres akcji reklamowych i promocyjnych podkreślających wyjątkowo wysoką jakość i unikalny charakter naszych wyrobów co w perspektywie czasu doprowadzi do wypromowania nowej, rozpoznawalnej marki w sektorze premium kosmetyków naturalnych.

02.

Jednym z najważniejszych osiągnięć naszej dotychczasowej działalności było zapewnienie sobie współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi specjalizującymi się w kosmetologii. To w laboratoriach polskich uczelni powstały i powstają nadal formuły kosmetyków wprowadzanych przez nas na rynek polski i zagraniczny. Perfekcjonizm zespołów, które je opracowują i testują nie pozostawia marginesu na błąd.